HamroClass Preloader

Історія компанії "Тропа"

       Спочатку був альпінізм. У далекому 2000 році, 26-го квітня, я,  Філіппенко Андрій, написав та додав на сервер сайт tropa.dp.ua. Та який альпінізм без мотузок, спорядження та знання вузлів? Всі ці знання стали в нагоді для наших мотузкових парків і сіток-лазанок. І до 2010 року компанія розвивалася виключно як організатор активного туризму, альпінізму та корпоративного відпочинку на природі. Ці напрями і зараз живі та активно розвиваються.

        27-го травня 2005 р. ми зареєстрували ПП «Клуб ТРОПА». У той самий час з’явився логотип компанії “Тропа”, котрий на сьогодні є зареєстрованою торговою маркою. Нас, альпіністів, часто запрошували натягнути мотузки для модних тоді мотузкових тренінгів та організації спортивних свят. Весь цей безцінний досвід і саме життя вело нас до нового напрямку – будівництво спортивних майданчиків та мотузкових атракціонів.  Навесні 2010 р., ми змонтували наш перший мотузковий парк. – «Ви ж альпініст, вузли знаєте, мотузкові тренінги проводите. У Вас вийде! Цей парк досі у чудовому стані. Знаходиться у с .Орловщина,  «Шишкіно». А у 2013 році ми побудували свій перший тролей довжиною 700 м. у с. Рідне, Крим.

  Тема спортивних майданчиків була настільки цікава і затребувана, що ми вирішили виділити це в окремий напрямок і 20.02.2014 з’явилася компанія ТОВ «Тропа» (код 39106860). За ці роки нами було побудовано безліч об’єктів розважального характеру, мотузкових парків, зіплайнів, дитячих майданчиків та ролердромів.

    З 2018 року ми розширили наші кордони та вийшли на ринок Східної Європи та країн СНД. У липні 2018 р. збудували свій перший скейт-парк у Грузії, в Кутаїсі, виконаний відповідно до Європейської сертифікації та олімпійських стандартів.

    У грудні 2018 року для головного новорічного шоу країни, телеканалу СТБ «WINTERRA. Легенда казкового краю», ми розробили літаючий віз. Усю конструкцію, кріплення тросів та розтяжок ми розробляли за місцем. Результат дивіться самі!

  Ми продовжуємо розвиватися, будувати унікальні проекти Парків Пригод та мотузкових атракціонів.

Наші Клієнти

Відгуки та рекомендаційні листи