Будівництво мотузкових парків

    Популярність мотузкових парків зростає з кожним днем ​​і все більше приваблює любителів активного відпочинку. 
Це чудова можливість розважитись і при цьому з користю провести час, чи то сімейний відпочинок, дитяче свято чи корпоратив!
Мотузкові парки є не лише цікавим, а й прибутковим бізнесом! Якщо ви хочете виділитися на тлі конкурентів, залучити нових клієнтів у свій бізнес чи відкрити свою справу – тоді Вам до нас!

Мотузковий парк можна позиціонувати:

  • Окремий бізнес, мотузковий комплекс у міському парку;
  • Додаткова аніматорська діяльність для відпочинку;
  • Додаткове залучення клієнтів для гірськолижних комплексів у літній сезон;
  • Додаткова опція для торгово-розважального центру.

Проектування мотузкового парку

  Мотузковий парк можна спроектувати різними за складністю, емоційністю та презентабельністю. Дітям 8-9 років не цікаво те, що дітям 4-5 років. Оптимально, якщо парк має 2-3 окремі, різні за складністю лінії. Тоді від простого до складного дитина проходить весь мотузковий парк. Отримуючи задоволення собі, радість батькам та рентабельність власнику.

Дизайн

    “Веселка”, “Джунглі”, “Лісник” назви колірних рішень для Вашого майданчика. Яскраві мотузки – яскраві елементи або навпаки – все заточено під природні кольори, а мотузки схожі на піратські канати – вирішувати Вам. Ми намагаємося максимально уникнути залізних деталей, болтів і гайок. Все зроблено на альпіністських вузлах, а металеві троси замасковані під мотузки. Цим ми вигідно відрізняємося від багатьох компаній, оскільки наша компанія виросла з альпіністського клубу і хлопці знаються на вузлах і мотузках.

Будівництво мотузкового парку

    При виготовленні етапів під мотузковий парк, ми використовуємо тільки якісні матеріали, оброблене дерево з антисептичним просоченням, надійну капронову мотузку з металевим осердям (трос в оплеті), а живі дерева захищені обкладками.

Обслуговування мотузкового парка:

  Мотузковий парк вимагає регулярного огляду. Оскільки має велику кількість рухливих сполук. Перед початком сезону парк повинен оглянути фахівець щодо пошкоджень і дати свій висновок. Основні вимоги до страхової лінії. Як би не було пошкоджено самі елементи мотузкових конкурсів, якщо страховка в порядку – парк абсолютно безпечний для учасників.

Документація

    Наша компанія надає сертифікати якості на всі комплектуючі парку. Ми працюємо за міжнародними стандартами, тому питань на законодавчому рівні у Вас не виникне.

Заповніть поля нижче і ми з Вами зв'яжемось:)

    Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
    для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

    Зв’яжіться з нами через соцмережі: