Будівництво ігрової сітки-павутинки

  Сітки-павутинки – новий і ще недостатньо представлений напрямок дитячих лазалок. Різноманітність форм рухів і при цьому абсолютна безпека сіткових конструкцій з кожним днем ​​все більше приваблює любителів активного відпочинку. Це чудова можливість пострибати, полазити і перекидатися, чи то на вулиці, чи в приміщенні! У нас є великий досвід роботи з мотузкою та сітками, можемо втілити будь-які Ваші фантазії надсилайте фото чи малюнки об’єктів – зробимо, залишитеся задоволені.

М'які багаторівневі сітки

    Монтуються, як правило на 5-8 деревах (опорах), в основі – каркас зі спеціального троса в оплеті. Сітки частково плетемо самі, або використовуємо готові сіткові полотна, сплетені на замовлення. Можливий монтаж як на вулиці так і в приміщенні в торгових центрах (ТРЦ).

Проектування сіткових комплексів

    Особливість сіткових конструкцій – максимальна адаптація під Вашу ігрову зону, як за шириною-довжиною, так і за висотою. Для монтажу конструкції ми використовуємо точки кріплення Вашого приміщення (колони, ферми) практично не втручаючись у будівельні конструкції, що значно спрощує сам монтаж та отримання дозвільних документів.

Сітки павутинки на стовпах для парків

    Наші фахівці мають великий досвід роботи зі спеціальною, армованою мотузкою-тросом, що дозволяє робити наші конструкції різноманітними, міцними, красивими і довговічними.

    Розміри об’єкта легко трансформуються, тому при проектуванні важливо, щоб наш спеціаліст оглянув Вашу площадку(дільницю) і ми разом підберемо не лише цікаві конкурси а й запропонуємо оптимальні точки кріплення для вашого приміщення(дільниці).

Партнерські відносини

    Ми знаємо практично всіх виробників сіток, мотузок та сіткових конструкцій як у нас так і в Європі. Звернувшись до нас, ми допоможемо вибрати виробників в СНД і за кордоном. При цьому гарантуємо вартість виробу від виробника, але головне ми виконаємо будь-який складний монтаж за нашими, українськими цінами!

Незвичайні сіткові рішення

    Вперше такі, неймовірні, сіткові палаци з’явилися в Японії. І одразу стали дуже популярними. Плетуть вони вручну. І для Вас маємо гарну новину. Ми можемо зробити таку ж за ціною в п’ять разів дешевше за японську. Такі ж міцні, яскраві та красиві. Плюс ми додамо своєї креативності та адаптуємо під Ваше приміщення.

Тут не всі наші проекти, але зможемо виготовити будь-яку картинку.

Вам сподобалися сітки-павутинки? Зателефонуйте нам або залиште заявку:

    Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
    для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

    Зв’яжіться з нами через соцмережі: