Будівництво скейт парков

      Скейтбординг з’явився наприкінці 1930- початку 1950 років, але на просторах нашої країни пік популярності припав на 1990 рік і не втрачає своєї популярності до цього дня, адже скейтбординг став визнаним видом спорту та включений до програми Олімпійських ігор. Найпоширенішим видом скейтбордингу є фрістайл. Так як скейтбординг в основному це молодіжний спорт, то переважно їм займаються на різноманітних придатних для цього поверхнях: спусках, бордюрах, перилах, але вони не завжди бувають безпечними для спортсменів. Наша Компанія представляє Вашій увазі широкий безпечний майданчик для скейтбордингу , який підходить не тільки для скейтбордистів, але і для ролерів в якому є всі необхідні предмети для розвитку та відточування навичок даного спорту:

Скейт-парк це: 

 • спеціально обладнаний спортивний майданчик для тренувань у таких видах молодіжного спорту як скейтборд (skateboard), агресивні ролики (aggressive inline), велосипеди (ВМХ та MTB), самокати (scooter) та інших, які відносяться до екстремальних;
 • проведення змагань місцевого та національного значень, показових виступів, майстер-класів, спілкування молоді з професійними спортсменами;
 • можливість створювати спортивні школи та гуртки на базі скейт-парку;
 • спосіб популяризації та залучення молоді до здорового способу життя, прагнення досягати всіляких результатів та покращувати свій рівень майстерності
 • можливість прибрати молодь з архітектурних пам’яток, проїжджої частини доріг та інших не призначених для цього місцях, що є травматичним і небезпечним для життя самих спортсменів і поряд людей.

Скейт-парк включає основні фігури:

 • розгонки/квотери (banks/quarter pipes);
 • фанбокси/піраміди (fun boxes/pyramids);
 • поручні / грайндбокси (hand rails / grind boxes);
 • рампи/міні-рампи (ramps/miniramps);
 • додаткові маленькі фігури (трампліни, перепони тощо).

    Вибір фігур та їх розташування на майданчику узгоджуються з професійними спортсменами, а також враховуються побажання місцевих спортсменів. Фігури не мають універсальних або нормованих розмірів (висота, ширина, довжина, радіус, кут нахилу, відстань між фігурами та інші), але безпосередньо залежать від загального розміщення їх на майданчику та тотожних розмірів інших фігур.

Проектування скейт парків

    Під час проектування фігур для скейтпарків фахівці нашої компанії використовували власні знання та досвід, врахували досвід іноземних колег, вимоги нормативів безпеки, побажання представників різних напрямків екстремальних видів спорту та рекомендації відповідних федерацій з видів спорту.

Документація

    Наша компанія надає сертифікати якості. Ми працюємо за міжнародними стандартами, тому питань на законодавчому рівні у Вас не виникне.

Бажаєте замовити скейт-парк? Зателефонуйте нам або залиште заявку:

  Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
  для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

  Зв’яжіться з нами через соцмережі: