Будівництво мотузкових парків

     Популярність мотузкових парків зростає з кожним днем і все більше приваблює любителів активного відпочинку.
Це прекрасна можливість розважитися і при цьому з користю провести час, будь то сімейний відпочинок, дитяче свято або корпоратив!

     Мотузкові парки є не тільки цікавим, але і дуже прибутковим бізнесом! Якщо ви хочете виділитися на тлі конкурентів, залучити нових клієнтів в свій бізнес або відкрити свою справу – тоді Вам до нас!

Мотузковий парк можна позиціонувати, як:

  • Окремий бізнес, мотузковий комплекс в міському парку;
  • Додаткова аніматорська діяльність для бази відпочинку;
  • Додаткове залучення клієнтів для гірськолижних комплексів в літній сезон;
  • Додаткова опція для торгово-розважального центру.

Проектування мотузкового парку

Мотузковий парк можна спроектувати різними за складністю, емоційності і презентабельності. Дітям 8-9 років не цікаво те, що дітям 4-5 років. Оптимально якщо парк має 2-3 окремі, різні за складністю лінії. Тоді від простого до складного дитина проходить весь мотузковий парк. Отримуючи задоволення собі, радість батькам і рентабельність власнику.

Будівництво мотузкового парку

При виготовленні етапів під мотузковий парк, ми використовуємо тільки якісні матеріали, що мають спеціальні допуски: оброблене дерево з антисептичним просоченням, надійну капронову мотузку з металевим сердечником (трос в оплете) і систему безперервної страховки.

Монтують мотузковий парк фахівці високого рівня – мають багаторічний досвід промислового альпінізму. Незалежний інженер з технічного нагляду при монтажі курирує мотузковий парк. При введенні в експлуатацію Ви отримуєте мотузковий парк та паспорт атракціону,  всі комплектуючі мають сертифікати якості.

Документація

Наша компанія надає сертифікати якості на всі комплектуючі парку. Ми працюємо за міжнародними стандартами, так що питань на законодавчому рівні у Вас не виникне.

Обслуговування мотузкового парку:

Мотузковій парк вимагає регулярного огляду оскільки має безліч рухомих сполук. Перед початком сезону парк повинен оглянутися фахівецем на предмет пошкоджень. Основні вимоги до страхувальної лінії. Хоч як би були пошкоджені самі елементи мотузкових конкурсів, якщо страховка в порядку – парк абсолютно безпечний для учасників.

Страховка мотузкового парку

Виділяють три типи страховки, карабінна, безперервна і сіточна.
Карабінна найбільш зручна і максимально наближена до спортивних, альпіністських страховкам.
Безперервна страховка не дозволяє учаснику самостійно вихльоснути з неї поки не закінчить всю траєкторію. Це вносить ряд обмежень в конкурсах.
Сіткова страховка використовується рідко, в основному для самих маленьких учасників від 2 років. Весь конкурс як би оповитий сіткою з усіх боків.

Наші реалізовані проекти за напрямком "Мотузкові парки"

Як купити мотузковий парк? Зателефонуйте нам або залиште заявку:

    Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
    для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

    Зв’яжіться з нами через соцмережі: