Дитячий мотузковий парк, лазалка

Дитячий мотузковий парк, лазалка

    “Мотузкова Лазалка” являє собою набір різних перешкод з мотузок і навісних перекладин і призначений для спортивних ігор на відкритому повітрі. Лазалка дозволяє виконувати фізичні навантаження, які не завжди можуть бути доступні дитині в домашніх умовах. Граючи та лазячи дитина розвивається і фізично та емоційно!

Для готелів та заміського будинку лазалки виготовляємо без майданчиків та без страховки на безпечній висоті 0.5-07. метрів від землі. Для бізнесу – з майданчиками та з мотузковою або безперервною страховкою на висоті 1-1.5 метра.

Особливості "Лазалки"

Особливістю мотузкової лазалки є можливість легко змінювати складність конкурсів. Дитина дорослішає і лазалка “складнішає” разом із нею.

“Лазалка” дозволяє навчати дитину координації рухів як у статиці, так і в динаміці. За допомогою “лазалки” можна тренувати здатність порівняти та регулювати просторові, тимчасові та динамічні параметри рухів, на основі яких формуються опорно-рухові функції організму, м’язи та сухожилля.

Ранній спортивний розвиток - запорука успішності у майбутньому

    Спортивна (активна) дитина набуває так необхідних їй рухових навичок і вмінь. І йому легше, з перших років життя, пристосуватися до соціального середовища, оскільки навколишнє середовище вимагає значної нервово-психологічної та рухової напруги. Рання рухова активність призводить до позитивних змін, підвищує загальний рівень адаптації організму до навколишнього середовища та соціального розвитку.

    Заняття мають яскраве емоційне забарвлення: лазіння по барвистим мотузковим місткам, розгойдування, обертання, зависання з використанням як ніг так і рук дитини, знижує загальну скутість дитини, страх перед різними перешкодами йде, а подолання труднощів перетворюється на захоплюючу гру.

Проектування та безпека

 • Лазалку можна повісити як на дерева, так і на штучних опорах.
 • Бажано виїзд спеціаліста на місце для визначення оптимального кріплення вибору конкурсів в залежності від віку та спортивності дитини
 • Після отримання авансу ми беремо один тиждень на виготовлення та 2 дні на монтаж виробу в замовника.
 • Гарантійне обслуговування 1 рік.
 • Колірне рішення виробу вибирає замовник.

    Усі комплектуючі та елементи конструкції мають сертифікати якості, екологічно безпечні. Мотузки виготовлені з капрону не втрачаю колір і міцність практично не мають терміну служби. На зиму парк не потрібно знімати.

Приклади наших лазалок

Для замовлення лазалки заповніть форму або зателефонуйте нам

  Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
  для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

  Зв’яжіться з нами через соцмережі: