Будівництво високого мотузкового парку

      “Високий мотузковий парк” це набір різних перешкод з мотузок і навісних перекладин. Такий парк призначений для спортивних ігор на свіжому повітрі. Сама назва говорить сама за себе. Парк високий, якщо конкурси розташовані на висоті понад 2 метри. Оптимально будувати парк на висоти 3-5 метрів, хоча нам доводилося будувати парки на висоті 11 метрів. Такі високі лінії є сенс будувати, якщо Ви хочете задовольнити запити найвідчайдушніших екстремалів, що не завжди є рентабельним.

Высокий веревочный парк
Високий мотузковий парк

Вибір місця та дерев

      Основна складність при виборі місця під високий парк – це вибір дерев, і як правило, саме вони визначають можливу висоту та конфігурацію мотузкового парку. Молоді дерева та дерева з поверхневою кореневою системою не підходять для будівництва парку, не підходять також хворі дерева. Нажаль, абсолютно безпечні способи кріплення дерев існують, але саме вони заборонені. І замість безпечного впровадження металевих стрижнів у деревину у нас застосовують обтискання ствола.  

Страховка мотузкового парка

    Виділяють три типи страховки:
Карабінна – найбільш зручна і максимально наближена до спортивних, альпіністських страховок.
Безперервна страховка не дозволяє учаснику самостійно вистебнути з неї, поки не закінчить всю лінію руху. Це вносить низку обмежень у конкурсах.
Страховка з сітки використовується рідко, переважно для найменших учасників від 2 років. Весь конкурс ніби оповитий сіткою з усіх боків.

Карабинная страховка для высокого парка
Карабінна страховка для високого парку
Этапы веревочного парка
Етапи мотузкового парка

Проектування та безпека

 • Парк можна повісити як на деревах, так і на штучних опорах.
 • Необхідний виїзд фахівця на місце для визначення оптимального кріплення та вибору конкурсів залежно від віку та спортивної підготовки дітей.
 • Після отримання авансу, ми беремо один тиждень на виготовлення та 2 дні на монтаж мотузкового парку.
 • Гарантійне обслуговування 1 рік.
 • Колірне рішення парку обирає замовник.

        Монтують мотузковий парк фахівці високого рівня, які мають багаторічний досвід у промисловому альпінізмі. Незалежний інженер з технічного нагляду при монтажі займається процесом будівництва мотузкового парку. При введенні в експлуатацію, Ви отримуєте мотузковий парк та паспорт атракціону. Усі комплектуючі мають сертифікати якості.

Ремонт и оновлення парку

   

Якщо Ви вже маєте мотузковий парк і Ви б хотіли його оновити, освіжити, додати нові елементи або замінити старі конкурси – звертайтеся! Ми з радістю допоможемо Вам.

Ми також допоможемо Вам з придбанням різних елементів для ремонту парку. Трос в оплеті, мотузки, консолі безперервної страховки, карабіни, системи, ролики та багато іншого.

Якщо Вам потрібно провести поточне технічне обслуговування парку, навчити нових інструкторів із видачею посвідчення – звертайтесь!

Страховка веревочного парка

Замовити прорахунок вартості та купити мотузковий парк:

  Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
  для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

  Зв’яжіться з нами через соцмережі: