Workout це вулична гімнастика, яка може бути віднесена до аматорського виду спорту, фізичної культури і являє собою спортивну субкультуру. Включає в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках, а саме на турниках, брусах, шведських стінках, рукоходах та інших конструкціях, або взагалі без їх використання (на землі). Основний акцент робиться на роботу з власною вагою та розвитком сили та витривалості. Люди, які захоплюються таким спортом, називають себе по-різному: воркаутери, вуличні (дворові) спортсмени, вуличні гімнасти, турнікмени та інше.

Застосування Workout майданчиків

Спортивний комплекс Воркаут – відмінний вибір для занять спортом на власній території заміського котеджу, приватного будинку або дачі.

Вуличний Воркаут популярний у спортклубах, у дитячих спортивних таборах, у заміських резиденціях та готелях, що мають спортивну складову.

Для соціальних проектів та популяризації здорового способу життя спортивні майданчики Воркаут підходять ідеально.

Вони чудово впишуться до міського парку відпочинку, центру мікрорайону або міського пляжу.

Якісно виконаний спортивний майданчик Воркаут – це красива інфраструктурна родзинка, яка може прикрасити Ваше місто.

Індивідуальні проекти спортивних майданчиків Workout

Будівництво спортивного майданчика Воркаут можливе за Вашим індивідуальним проектом.

Наші фахівці запропонують Вам оптимальний варіант тренажерів для Воркаут, якісно та вчасно виготовлять та змонтують спортивний майданчик на Вашій території.

Ми видамо технічний паспорт спортивного об’єкту та надамо один рік безкоштовного гарантійного обслуговування.

Подаруйте радість доступних тренувань на свіжому повітрі дорослим та дітям.

1. Комплекс «рукохід + турніки»

Рукохід призначений для виходів. У даному комплексі передбачено два рукохода різної висоти. Турнік – це гімнастичний снаряд, який укріплений сталевим бруском у горизонтальному положенні на стійках. Цей тренажер дозволяє зміцнити м'язи рук, преса та спини. На даному снаряді розміщено 6 турників різної висоти.

2. Комплекс «змійка+шведська стінка»

Змійка призначена для виходів. Шведська стінка – нескладний гімнастичний снаряд справді є універсальним для фізичного розвитку людини. Заняття на шведській стінці сприяють розвитку практично всіх груп м'язів.

3. Нижні упори

Нижні упори для віджимань, стійок та горизонтів.

4. Турніки

Турнік – це гімнастичний снаряд, який укріплений сталевим бруском у горизонтальному положенні на стійках. Цей тренажер дозволяє зміцнити м'язи рук, преса та спини.

5. Брусья

Брусья - гімнастичний спортивний снаряд із 2 горизонтальних брусів – жердин. На майданчику бруси розташовані недалеко один від одного. Передбачається розмістити бруси різної висоти – 1500 та 1300 мм. З одного боку до опор приварені скоби, завдяки яким зручніше виконувати виходи сили та горизонти.

6. Лава

Лава має групу скоб, які зручно використовуватиме тренування стійок на руках, куточків і горизонтів.

7. Низькі турніки

Низькі турніки – це спортивний снаряд, призначений для віджимань. Віджимання від турніку розвивають трицепс, плечові м'язи, грудну клітку, витривалість рук.

Тренувальний майданчик 9м х 11м

Спортивні майданчики Воркаут – популярний напрямок вуличного фітнесу, що активно розвивається в усьому світі та переходять в окремий вид спорту. Вуличний воркаут поєднує в собі елементи легкої атлетики та силових вправ із власною вагою, спрямованих на розвиток витривалості та м'язової сили. Популярність Воркаута серед молоді пояснюється його доступністю та зростаючим пріоритетом здорового способу життя.

Звертайтесь до нашої компанії “Тропа”. Ми допоможемо Вам вибрати оптимальний варіант снарядів для Воркауту в залежності від вихідного місця розміщення, його призначення, обговоримо всі сторони та тонкощі Вашого майбутнього проекту. Ви залишитеся задоволені результатом!